Konstruktor - Mechanik

PROMOTECH Sp. z o.o.

Białystok

10 godz. temu

Ogłoszenie numer: 3122756, z dnia 2020-02-18

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Projektowanie nowych maszyn i urządzeń
  • Modernizacja istniejących maszyn
  • Uczestnictwo w budowie i testach prototypów
  • Analizy techniczno-kosztowe opracowywanych konstrukcji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewny
  • Praktyczna znajomość oprogramowania typu 3D CAD (Solid Edge/Solid Works)
  • Umiejętność opracowania dokumentacji 2D
  • Znajomość metod obróbki metali
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych w projektowaniem odlewów lub/i wyprasek

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Ambitną i ciekawą pracę w zespołach projektowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Umowa o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Dofinansowanie do kart sportowych
  • Dofinansowanie studiów
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Bogaty pakiet ZFŚS
  • Atrakcyjne pożyczki mieszkaniowe
  • Zakładowa biblioteka
  • Miesięczny dodatek za niepalenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Promotech Sp. z o.o powstała w 1987 r. Podstawowym przedmiotem działalności jest produkcja obrabiarek i narzędzi mechanicznych.Firma wyspecjalizowała się w produkcji innowacyjnych urządzeń technologicznych, wykorzystujących mocowanie za pomocą pola magnetycznego i elektromagnetycznego oraz maszyn służących do automatyzacji procesów spawalniczych: wiertarki, ukosowarki, uchwyty magnetyczne i elektromagnetyczne, portale spawalnicze. Produkty Promotechu charakteryzuje innowacyjność i konkurencyjna cena. Ponad 90% produkcji trafia do 40 krajów na wszystkich kontynentach

Poznaj stanowisko: Konstruktor
Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Praca Konstruktor