Konstruktor Odzieży

Polprime Group Sp z o o

Warszawa

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 2681577, z dnia 2019-10-01

Firma odzieżowa dla młodych kobiet w Polsce.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Wykonywanie konstrukcji, modelowania i stopniowania odzieży
  • Wykonywanie dokumentacji techniczno-technologicznej
  • Wykonywanie komentarzy rozmiarowych do odszytych wzorów odzieży
  • Kontrola produkcji odzieży

Wymagania

  • Doświadczenie w konstruowaniu odzieży, stopniowaniu odzieży, modelowaniu
  • Znać zasady kroju i szycia
  • Doświadczenie w programach przygotowania produkcji
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Znajomość materiałoznawstwa

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Rozwój kariery
  • Kreatywna praca w komfortowej atmosferze

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Firma odzieżowa dla młodych kobiet w Polsce

Poznaj stanowisko: Technolog Odzieży
Ogólnie rzecz ujmując, Technolog Odzieży projektuje odzież oraz nadzoruje proces jej produkcji - może zajmować się m.in. wytwarzaniem odzieży miarowej w zakładzie usługowym. Zawód Technologa Odzieży zdobyć można w szkołach zawodowych. Do podstawowych zadań zawodowych osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należy: organizowanie pracy własnej oraz zespołu pracowników zgodnie z przepisami przeciwpożarowymi, bezpieczeństwa i ...
Praca Technolog Odzieży