Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor - Projektant

Autojet

Poznań

19 dni temu

Firma Autojet poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z projektowaniem i udoskonaleniem maszyn przemysłowych.

Zakres Obowiązków:
  • realizacja prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem  i modyfikacją już istniejących,
  • opracowanie dokumentacji technicznej nowych wyrobów,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych,
  • współpraca z innymi pracownikami.
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn lub pokrewne),
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i konstrukcji oraz technologii maszyn,
  • obsługa programu Inventor poziom zaawansowany,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • nastawienie na realizację celów,
  • mile widziana znajomość języka obcego.
Oferujemy:
  • pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju swoich kompetencji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor