Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Świebodzin
Konstruktor systemów sterowania

SECO/WARWICK S.A.
Świebodzin
praca stacjonarna
4723 dni temu

Grupa Seco/Warwick światowy lider w zakresie produkcji urządzeń do obróbki cieplnej metali poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Świebodzin

Zadania:
  • projektowanie systemów automatyki
  • wykonywanie dokumentacji elektrycznej projektów
  • specyfikacja materiałów elektrycznych
  • nadzór nad montażem
  • weryfikacja powykonawcza dokumentacji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki Automatyka, Elektrotechnika przemysłowa, Elektroenergetyka)
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność projektowania systemów automatyki z użyciem programów ePLAN P8 lub WSCAD 5.0
  • znajomość oprogramowania MS Office (Excel)
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w tworzeniu kompleksowych ofert systemów automatyki
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • kontakt z najnowszą technologią systemów sterowania
  • ciekawą pracę nad niepowtarzalnymi projektami
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez udział w dedykowanych szkoleniach specjalistycznych oraz udziału w targach branżowych w kraju i za granicą
  • możliwość poszerzania wiedzy inżynierskiej poprzez udział we wdrożeniach i uruchomieniach naszych urządzeń na całym świecie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość awansu zawodowego
Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez SECO/WARWICK GROUP dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133, poz. 833)".