Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała Technolog Odzieży Bielsko-Biała
Konstruktor / Technolog bielizny damskiej

HR SIGMA Katarzyna Jaworska
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
1746 dni temu

Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla naszego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko:

Nr ref.: KT/MS/05/2019
Obowiązki:
  • przygotowanie szablonów do produkcji bielizny damskiej
  • odszywanie wzorów, tworzenie dokumentacji techniczno-technologicznej
  • współpraca z projektantem w zakresie technologii i konstrukcji odzieży
  • współpraca z pozostałymi działami
  • tworzenie konstrukcji modeli i przygotowanie szablonów
  • przygotowanie dokumentacji technologicznej w oparciu o dokumentację projektową
  • przygotowywanie szablonów i komentarzy do modeli prototypowych
  • opiniowanie prototypów modeli i kontrola poprawności realizacji wzorów przed-produkcyjnych
  • monitorowanie trendów w zakresie materiałów i wykorzystywanych technologii obowiązujących w branży
  • nadzór nad wdrożeniem nowych wyrobów do produkcji
  • katalogowanie i archiwizacja wzorów
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe: technik odzieży, konstruktor, krawiec)
  • bardzo dobra znajomość zasad konstrukcji i stopniowania bielizny damskiej, poparta doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • praktyczna wiedza z zakresu technologii bielizny damskiej
  • sumienność, dokładność i terminowość
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysokie poczucie estetyki i proporcji
  • pomysłowość, kreatywność
  • pasja tworzenia i zaangażowanie
Oferujemy:
  • pracę na cały etat
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej z ponad 20 letnim doświadczeniem
  • korzystne warunki wynagradzania i przyjazną atmosferę pracy
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie doświadczonego zespołu przy wdrożeniu do firmy

Więcej ogłoszeń na stronie: www.hrsigma.pl

Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).