Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor - Technolog

GRUPA KAN

Białystok

94 dni temu

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech i na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 23 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, oraz Afryki.

Obecnie Grupa KAN prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: DTT/1/2018
Zakres obowiązków:
  • projektowanie i wdrażanie konstrukcji oraz technologii wytwarzania wyrobów
  • analiza i rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • projektowanie oprzyrządowania produkcyjnego
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechaniczne
  • umiejętność posługiwania się programami CAD 2D (AutoCad) oraz 3D (Solid Works)
  • mile widziana znajomość procesów obróbki plastycznej blach
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w prężnym zespole
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
Prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997. Dz. U. Nr 133, poz.833).

Poznaj

GRUPA KAN

Firma KAN jest producentem nowoczesnych systemów instalacyjnych wodnych i grzewczych.

Partnerom biznesowym i użytkownikom dostarczamy wysokiej jakości produkty i sprawdzone rozwiązania.

Wysiłki naszej kadry inżynierskiej oraz stała współpraca z projektantami i instalatorami pozwoliły stworzyć kompletny, uniwersalny i przyjazny dla użytkownika System KAN-therm.

Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy produkcję złączek tworzywowych PPSU.

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...
Technolog Praca Technolog

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (660)
Wałbrzych (49)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (157)
Toruń (96)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1724)
Radom (75)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (24)