Zobacz więcej ofert pracy

KONSTRUKTOR

ZAMAK Zakład Maszyn Kablowych Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4810 dni temu

Ogłoszenie numer: 139147, z dnia 2011-03-21

ZAMAK Sp. z o.o. - firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji rynkowej, z długoletnią tradycją, czołowy polski producent maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Projektowanie urządzeń i linii produkcyjnych (przemysłowych, laboratoryjnych)
  • Koordynacja terminowa realizacji projektów
  • Nadzór na realizacją projektów
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń minimum 3 lata
  • Znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych (wymagana)
  • Biegła znajomość programów projektowych (Solid Works) (wymagana)
  • Doświadczenie produkcyjne
  • Znajomość języka angielskiego (dobra)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Nowatorskie myślenie inżynierskie
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu oraz silna orientacja na wyniki
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Osoba z pasją do konstruowania

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, zaangażowania i umiejętności
  • narzędzia pracy związane ze stanowiskiem