Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor

Work & Business Solutions

Wschowa

23 dni temu

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!

Konstruktor
Miejsce pracy: / Wschowa
Nr ref.: KON/WS/19
Zadania:
  • Projektowanie i opracowywanie dokumentacji technologicznej.
  • Modelowanie oraz tworzenie rysunków technicznych (2D i 3D).
  • Tworzenie nowych rozwiązań technologicznych i współpracowanie z innymi działami w celu ich wdrażania.
  • Tworzenie list materiałowych.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie techniczne – preferowane kierunki Mechanika i Budowa Maszyn.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.
  • Znajomość programów CAD 2D (AutoCAD, GstarCAD lub podobny) oraz pakietu MS Office.
  • Kreatywność, sumienność i dobra organizacja pracy.
  • Chęć do nauki i rozwoju.

Mile widziane:

  • Znajomość branży okiennej.
  • Znajomość programów CAD 3D a w szczególności programu Autodesk Inventor.
  • Znajomość procesów obróbki metalu (obróbka skrawaniem, gięcie blach).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym lub chęć do nauki języka.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (771)
Wałbrzych (46)
Legnica (125)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (268)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (923)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2176)
Radom (172)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (74)