Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konstruktora/projektanta

TEM Projekt Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5921 dni temu

Ogłoszenie numer: 40679, z dnia 2008-02-29

Firma TEM Projekt zajmuje się projektowaniem elewacji aluminiowo-szklanych, panelowych, szklanych obiektów użyteczności publicznej, biurowców. Wykonujemy projekty założeniowe dla biur architektonicznych, projekty branżowe dla firm aluminiowych, prowadzimy nadzory i doradztwo.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy konstruktora-projektanta konstrukcji aluminiowych, elewacji aluminiowo-szklanych, który wykorzystując wiedzę w zakresie konstrukcji metalowych, fizyki budowli, będzie rozrysowywał w Auto-Cadzie detale połączeń z konstrukcją obiektu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - budownictwo(studentów ostatniego roku),
  • kreatywność, znajomość Auto-Cada,
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie doświadczenia,