Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
KONSTULTANT DS. SPRZEDAŻY USŁUG HR

European Work First Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4927 dni temu

Ogłoszenie numer: 129721, z dnia 2010-12-20

European Work First działa na holenderskim i polskim rynku pracy tymczasowej już od kilku lat. Obecnie do naszego biura w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko KONSULTANTA DS. SPRZEDAŻY USŁUG HR

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KS.SPRZ/12/2010

Opis stanowiska

Poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w branży doradztwa personalnego, posługujących się językiem angielskim.
Poszukujemy osób, dla których "szklanka zawsze jest do połowy pełna".

Główne zadania realizowane na tym stanowisku:
- Nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami
- Dbałość o utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
- Raportowanie
- Monitoring rynku HR
- Proponowanie innowacyjnych rozwiązań

Wymagania

- Wykształcenie wyższe
- Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
- Min.2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług
- Mile widziana znajomość branży HR
- Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
- Kreatywność
- Samodyscyplina
- Zorientowanie na cele biznesowe
- Elastyczność

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Umowa o pracę
Narzędzia (laptop, telefon)
Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
Możliwość rozwoju zawodowego