Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant back-end

Centrum Archiwistyki Społecznej
Warszawa
praca stacjonarna
rekrutacja online
1121 dni temu

Ogłoszenie numer: 4460039, z dnia 2021-04-15

Centrum Archiwistyki Społecznej to instytucja kultury, która zajmuje się wspieraniem inicjatyw społecznych na rzecz dokumentowania historii. Współpracujemy ze społecznościami lokalnymi i środowiskami, tak aby ich historia została opowiedziana.

Otwarty System Archiwizacji (OSA) jest fundamentem tych działań. System jest rozwijany od 2017 roku i obecnie swoje zbiory opisuje w nim ponad 200 archiwów społecznych, które udostępniają je na portalu osa.archiwa.org. Niebawem portal będzie miał nową odsłonę, atrakcyjnie prezentującą zamieszczone w nim zbiory.

Więcej informacji o systemie można znaleźć na stronie: https://osa.archiwa.org/czym-jest-osa

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • inspekcja kodu tworzonego przez programistę back-end: dbałość o jakość wytwarzanego kodu oraz całego systemu;
  • konsultacje merytoryczne dot. tworzenia nowych funkcjonalności w OSA od etapu koncepcyjnego do odebrania prac;
  • dokumentacja tworzonych rozwiązań;
  • współpraca z zespołem projektowym;
  • pomoc przy wdrażaniu nowych funkcjonalności.

Wymagania

  • co najmniej 5 lat doświadczenia w rozwoju systemów informatycznych w języku Java;
  • bardzo dobra znajomość frameworków Spring Boot i Hibernate;
  • doświadczenie w pracy z Elasticsearch;
  • doskonała znajomość relacyjnych baz danych (np. PostgreSQL);
  • znajomość dobrych praktyk programistycznych;
  • komunikatywność.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z platformą cloudową (AWS, Azure lub GCP);
  • doświadczenie w pracy z Jira;
  • wcześniejsze doświadczenie we współpracy z instytucjami publicznymi;
  • wiedza domenowa z zakresu archiwistyki.

Oferujemy

  • elastyczne warunki pracy – długofalowa współpraca w oparciu o umowę cywilno-prawną w wymiarze ok. 20h miesięcznie, w ramach pracy zdalnej;
  • nieformalną, przyjazną atmosferę pracy;
  • pracę przy długoterminowym, ciekawym projekcie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • dużą samodzielność w realizacji zadań;
  • udział w procesach decyzyjnych dotyczących rozwoju systemu.