Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Konsultant BI / EPM
IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
Praca częściowo zdalna
92 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!Konsultant BI / EPM

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 1372 P


Zadania:
  • Uczestnictwo w całym procesie projektowania i wdrażania narzędzi klasy Business Intelligence, Enterprise Performance Management oraz wspierających je systemów baz i Hurtowni Danych na Azure / AWS lub na lokalnych środowiskach.
Wymagania:
  • Znajomość SQL (min. 2 lata praktyki), nowoczesnych Hurtowni Danych, BI (Business Intelligence), EPM (Enterprise Performance Management).
  • Otwarty umysł i analityczne myślenie.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, która koncentruje swoje działanie na systemach Business Intelligence, Hurtowni Danych oraz Performance Management
  • Możliwość dobrania indywidualnej ścieżki rozwoju
  • Udział w projektach dla dużych klientów korporacyjnych
  • Dostęp do najnowszych technologii IT


Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Poznaj

IT CONNECT Sp. z o.o.

Dlaczego warto?

Szukasz możliwości rozwoju na rynku IT? Pracuj z nami!
Współpracujemy z wieloma firmami u których rozwijamy działy IT.
IT CONNECT to firma outsourcingowa stworzona z myślą o ludziach poszukujących realizacji w codziennej pracy.
Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak i studentów ostatnich lat i absolwentów IT.

Proces rekrutacji

Krok Analiza dokumentów aplikacyjnych
Krok Rozmowa rekrutacyjna
Krok Spotkanie rekrutacyjne u klienta

Podobne oferty