Najnowsze oferty pracy

  • Grafik

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa na zastępstwo  pełny etat
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Tworzenie key visuali do działań komunikacyjnych marki Medicover; Projektowanie materiałów marketingowych online (LP, mailingi, banery) Projektowanie materiałów marketingowych offline (m.in ulotki, katalogi, plakaty) Tworzenie spójnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant ds. Employer Brandingu

CEMEX Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Krakowiaków 46
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca hybrydowa
128 dni temu

Miejsce pracy:
ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa (The Park Warsaw)
Współpraca w oparciu o umowę B2B

Twoje główne zadania:
  • Przygotowywanie kampanii rekrutacyjno – wizerunkowych we współpracy z HRBP oraz menadżerami;
  • Organizacja wydarzeń wewnętrznych (konkursy, eventy okolicznościowe);
  • Inicjowanie działań mających na celu budowanie zaangażowania pracowników;
  • Współpraca i utrzymywanie relacji z biurami karier, organizacjami studenckimi, mediami branżowymi;
  • Poszukiwanie nowych trendów, narzędzi, kanałów komunikacji oraz monitoring rynku w obszarze Employer Brandingu;
  • Kreowanie i realizacja strategii Employer Brandingowej;
  • Prowadzenie profilu pracodawcy w mediach społecznościowych;
  • Zarządzanie kanałami komunikacji firmy, przygotowywanie komunikatów wewnętrznych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing, psychologia, socjologia oraz kierunki pokrewne;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku związanym z komunikacją lub employer brandingiem;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość trendów w obszarze Employer Brandingu;
  • Doświadczenie w pracy z programami graficznymi (np. Canva, Adobe Illustrator) oraz umiejętności projektowania graficznego.
Co możesz zyskać podczas współpracy z Cemex?
  • Pracę w modelu hybrydowym;
  • Pracę dla dużej i stabilnej firmy o globalnym zasięgu;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia;
  • Pracę w zespole, gdzie liczy się wzajemny szacunek i dobra atmosfera;
  • Możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej na preferencyjnych warunkach.

Poznaj

Dlaczego warto wybrać CEMEX?

CEMEX to globalna firma zajmująca się produkcją materiałów budowlanych, zapewniamy produkty wysokiej jakości z innowacyjnymi rozwiązaniami i technologiami w ponad 50 krajach na świecie.

Zatrudniając ponad 40 000 pracowników na całym świecie, CEMEX ma strategiczną pozycję w obu Amerykach, na Karaibach, w Europie, Afryce ,na Bliskim W schodzie i w Azji.

Nasza sieć operacyjna produkuje, dystrybuuje i sprzedaje cement, beton prefabrykowany, kruszywa i powiązane materiały budowlane, usługi i innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Zawsze staramy się dostarczać doskonałe rozwiązania budowlane i lepsze wrażenia klientów na obsługiwanych przez nas rynkach.

W tym celu dostosowujemy nasze produkty i usługi do specyficznych potrzeb naszych klientów.

Działamy poprzez innowacyjne rozwiązania budowlane i technologiczne, działając również na rzecz promowania zrównoważonej przyszłości.

Proces rekrutacji w CEMEX

Krok Wywiad telefoniczny
Krok Spotkanie ze specjalistą HR
Krok Spotkanie z potencjalnym przełożonym
Krok Złożenie oferty zatrudniania