Praca.pl Praca śląskie Zabrze Specjalista ds. Funduszy UE Zabrze
Konsultant ds. funduszy europejskich

Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM
Zabrze
praca stacjonarna
1092 dni temu

Ogłoszenie numer: 4574871, z dnia 2021-05-12

Przedsiębiorstwo Konsultingowe AGM z ponad 20 letnim doświadczeniem przyjmie dom pracy w Zabrzu konsultanta ds. funduszy europejskich. Na swoim koncie memy setki zadowolonych klienta i miliony euro pozyskanych dla nich środków.

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska

  • monitorowanie rynku poszukując możliwości wsparcia rozwoju
  • rekomendowanie i realizowanie dotacji dla klientów firmy
  • zarządzanie procesem pozyskania dotacji oraz pozyskanymi dotacjami
  • kontakt z instytucjami finansującymi projekty
  • współpraca z pozostałymi działami AGM

Wymagania

  • ugruntowana wiedza w zakresie wyszukiwania, pozyskiwania i finansowania dotacji dla biznesu
  • aktualna wiedza z zakresu pozyskiwania dotacji ze środków unijnych w ramach nowej perspektywy finansowej minimum 2 letnie doświadczenie w efektywnym doradzaniu i pozyskiwaniu dotacji
  • samodzielnie przygotowywał wnioski o dotacje
  • otwartość na nieszablonowe rozwiązania i myśli koncepcyjnie z nastawieniem na znalezienie korzystnych rozwiązań
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • zaangażowanie, rzetelność i skuteczność

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • analityczne myślenie

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę (1 etat)
  • współpracę z doświadczonym zespołem
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i z dużą ilością klientów
  • przyjazną atmosferę i zadaniowe podejście do pracy
  • zdobycie interdyscyplinarnego doświadczenia przy realizacji projektów
  • możliwość rozwoju osobistego