Konsultant ds. Obsługi klienta - gabinet zabiegowy

ENEL-MED S.A.

Kraków

28 dni temu

 
Czy oglądając „Klan” zastanawiałeś się, gdzie są tak nowoczesne kliniki, jak ta należąca do serialowego doktora Lubicza? Jej nazwa „Elmed” to nie przypadek. Pierwowzorem i pierwszym planem zdjęciowym był nasz oddział na Zaciszu. Założona w 1993 roku przychodnia była tak innowacyjna, że zainspirowała twórców serialu. Teraz jesteśmy spółką notowaną na GPW, a w skład Grupy ENEL-MED wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej i medycyny sportowej. Pracuje u nas ok. 2 500 osób, a obsługujemy ponad 700 000 pacjentów.
 
Konsultant ds. Obsługi klienta - gabinet zabiegowy
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: PR/A

 

Poszukujemy osób, które:
  • zapewnią sprawną i profesjonalną obsługę naszym pacjentom w gabinetach zabiegowych
  • mają doświadczenie w zakresie obsługi klienta
  • mile widziany tytuł technika laboratoryjnego
Co oferujemy?
  • pracę w oparciu umowę zlecenie,
  • opiekę medyczną i kartę sportową,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • pracę w polskiej firmie, która daje szansę rozwoju, prowadząc kilkadziesiąt rekrutacji wewnętrznych rocznie,
  • pracę w niepełnym wymiarze godzin, z możliwością rozszerzenia grafiku.
Poznaj Profil Pracodawcy
Klikając przycisk "Wyślij" wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie podanych przeze Państwa w kwestionariuszu danych osobowych przez Centrum Medyczne ENEL-MED SA zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Centrum Medyczne ENEL-MED SA z siedzibą w Warszawie (00-195) przy ul. Słomińskiego 19 lok. 524. Dane są przetwarzane dla potrzeb rekrutacji. Informujemy również o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne.

Poznaj

ENEL-MED S.A.

Dlaczego warto?

ENEL-MED istnieje od 1993 roku. Od 2011 r. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferujemy pełną obsługę medyczną na terenie całego kraju, w skład grupy wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej i medycyny sportowej.

Rekrutują z Praca.pl