Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
KONSULTANT DS. REKRUTACJI

European Work First Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4906 dni temu

Ogłoszenie numer: 129717, z dnia 2011-01-10

European Work First działa na holenderskim i polskim rynku pracy tymczasowej już od kilku lat. Obecnie do naszego biura w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: KSR/12/2010

Opis stanowiska

Poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w branży doradztwa personalnego, posługujących się językiem angielskim.

Główne zadania, jakie będą realizowane na tym stanowisku:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska tymczasowa oraz stałe
  • Obsługa obecnych klientów firmy oraz rozwijanie kontaktów biznesowych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i kandydatami
  • Prowadzenie dokumentacji, systematyczne raportowanie
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska tymczasowe oraz stałe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Znajomość procesu rekrutacji oraz różnych metodologii pozyskiwania kandydatów
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie i duża motywacja do pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym, międzynarodowym środowisku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Telefon służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego