Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konsultant ds. Rekrutacji

Bank Danych o Inżynierach

Warszawa

116 dni temu

Bank Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: (9347-18)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia itp.)
  • bardzo dobra znajomość rynku pracy w obszarze rekrutacji pracowników stałych
  • dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • mile widziana dodatkowa znajomość innych języków obcych
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z ludźmi
  • kreatywność
Zakres obowiązków:
  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne (specjalistyczne i kierownicze)
  • wsparcie klienta i doradztwo w zakresie planowania i realizacji procesów rekrutacyjnych
  • prowadzenie bezpośrednich poszukiwań kandydatów
  • wyszukiwanie kandydatów w bazach danych (wewnętrznej i zewnętrznych)
  • docieranie do kandydatów i pozyskiwanie ich do realizowanych projektów
  • weryfikacja i selekcja kandydatów
  • przeprowadzenie spotkań i wywiadów z kandydatami
  • prezentacja kandydatów u klientów
  • zarządzanie kontaktami i utrzymanie stałych relacji z kluczowymi klientami
Firma oferuje:
  • pracę w zespole doświadczonych konsultantów
  • stały rozwój w firmie doradczej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość osiągnięcia specjalizacji w rekrutacjach na kluczowe stanowiska techniczne
  • udział we wdrażaniu pionierskich rozwiązań w zakresie doradztwa personalnego
  • dostęp do unikatowych narzędzi rekrutacyjnych (system wspierania rekrutacji)
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów dla renomowanych firm
  • wysokie standardy pracy
  • otwartość na wdrażanie własnych pomysłów
  • przyjazną atmosferę pracy
  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Rekrutacji

Konsultant ds. rekrutacji jest to osoba - wyspecjalizowana w zakresie rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla, wykorzystywanie różnych narzędzi rekrutacyjnych i prowadzenia procesu rekrutacji, selekcji. Poza tym, odpowiada on za poszukiwanie kandydatów zgodnie z oczekiwanym ...
Konsultant ds. Rekrutacji Praca Konsultant ds. Rekrutacji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (576)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (148)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (782)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1671)
Radom (58)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)