Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant ds. wdrożeń systemu księgowego lub systemu kadrowo-płacowego

Centrum Wdrożeń Informatycznych
Warszawa
praca stacjonarna
5478 dni temu

Ogłoszenie numer: 67709, z dnia 2009-06-16

Firma Centrum Wdrożeń Informatycznych powstała w 2007 roku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na profesjonalne usługi informatyczne. Zespół CWI składa się z ludzi, którzy współpracują ze sobą od 2003 roku. Są to osoby zajmujące się wdrożeniami, serwisem, administracją serwerów i sieci, programowaniem. Wspólpracę z firmą CWI cechuje profesjonalizm, dbałość o dobro klienta, maksymalne wykorzystanie posiadanych zasobów informatycznych oraz terminowość w realizacji kolejnych etapów prac. Poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • prezentacja oprogramowania,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania,
  • szkolenie użytkowników,
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej,
  • przestrzeganie terminów i raportowanie postępów prac.

Wymagania

  • doświadczenie we wdrażaniu aplikacji ERP,
  • znajomość przepisów związanych z wdrażanymi modułami,
  • chęć szybkiego uczenia się,
  • umiejętność logicznego myślenia.

Oferujemy

  • pracę dającą duże możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawe wdrożenia najnowszych technologii informatycznych,
  • szkolenia i kursy doskonalące umiejętności, miłą atmosferę pracy