Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    14 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant ds. Wdrożeń

Software Solutions
Warszawa
praca stacjonarna
1773 dni temu

Firma Software Solutions dostarcza kompleksowe rozwiązania biznesowe oparte o systemy informatyczne klasy ERP. Rozwiązania te skierowane są na pełną obsługę firm we wszystkich obszarach działalności. Oferując najwyższą jakość usług SoftSol od ponad 15 lat jest wiarygodnym partnerem polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw i instytucji.

Miejsce pracy: Warszawa
Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:
  • wdrażanie i konfiguracja systemu Comarch ERP XL
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników oprogramowania
  • analiza potrzeb Klientów w zakresie systemów informatycznych
Wymagania:
  • umiejętność posługiwania się systemem Comarch ERP XL
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru Logistyki (sprzedaż, zakupy, gospodarka magazynowa)
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • udział w prestiżowych projektach informatycznych
  • pracę w miłej atmosferze
  • niezbędne szkolenia
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • umowę o pracę
  • kartę multisport