Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konsultant ds. wsparcia technicznego

CAD Projekt K&A s.c.

Poznań

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2272733, z dnia 2019-02-18

CAD Projekt K&A to jeden z liderów polskiego rynku oprogramowania do projektowania wnętrz. Obecnie poszukujemy zmotywowanej osoby, która wesprze dział pomocy technicznej.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Jeśli Twoją pasją są komputery i rozwiązywanie problemów, masz zmysł techniczny, a jednocześnie dobrze dogadujesz się z ludźmi zapraszamy!

Praca będzie polegać na:

  • przyjmowaniu i rozwiązywaniu zgłoszeń związanych z działaniem i obsługą oprogramowania produkcji CAD Projekt K&A od jego użytkowników (obsługa klienta odbywa się telefonicznie, za pośrednictwem poczty e-mail, zdalnie na komputerze klienta lub bezpośrednio w siedzibie firmy);
  • raportowaniu błędów oprogramowania;
  • testowaniu oprogramowania;
  • nadzorze technicznym nad firmowym sprzętem komputerowym;
  • prowadzeniu wsparcia dla pracowników firmy w zakresie IT.

Wymagania

  • wykształcenie informatyczne, minimum średnie techniczne;
  • bardzo dobra znajomość konstrukcji komputera i zagadnień sprzętowych IT;
  • bardzo dobra znajomość rodziny systemów operacyjnych Windows;
  • umiejętność konfiguracji komputera od strony sprzętowej i programowej;
  • wysokie umiejętności analityczne;
  • znajomość języka angielskiego;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość aplikacji CAD Decor, CAD Kuchnie lub CAD Decor PRO lub innego oprogramowania typu CAD.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat w stabilnej firmie;
  • odpowiedzialne i samodzielne zadania;
  • wsparcie zespołu doświadczonych specjalistów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • spokojne i przyjazne miejsce pracy;

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Zapewniamy dyskrecję. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego to osoba, która zajmuje się dostarczaniem pomocy technicznej klientom danej firmy. Do jego obowiązków należy także rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem oraz przekazywanie problemów do wyższych dział ów wsparcia. Inżynier do spraw Wsparcia Technicznego musi posiadać: wykształcenie ...
Inżynier ds. Wsparcia Technicznego Praca Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest CAD Projekt K&A s.c..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (745)
Wałbrzych (52)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (228)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (918)
Tarnów (66)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2333)
Radom (166)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (77)