Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Konsultant ds. zarządzania ryzykiem

PBSG Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4802 dni temu

PBSG jest ekspercką firmą doradczą. Od momentu rozpoczęcia działania, PBSG wypracowuje silną pozycję w czterech głównych obszarach zarządzania i IT: bezpieczeństwie informacji i aktywów organizacji, konsultingu strategicznym, doradztwie IT oraz projektowaniu i produkcji własnego oprogramowania informatycznego.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: RISK/PBSG/05/2011
Zadania:
  • realizacja projektów  w zakresie zarządzania ryzykiem
  • prowadzenie szkoleń w zakresie zarządzania ryzykiem
  • udział w projektach związanych z audytami wewnętrznymi i kontrolą wewnętrzną
  • udział w opracowywaniu rozwiązań proceduralnych związanych z analizą ryzyka.

Wymagania:
  • zainteresowania związane z zarządzaniem (mile widziana znajomość zagadnień z zakresu zarządzania ryzykiem (np. ISO 27005, ISO 31000, COSO II, COSO I, SPZK),'
  • wykształcenie wyższe (oferta dotyczy także  studentów piątego roku MSU),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • biegłość w obsłudze komputera (wymagane MS Office, mile widziana znajomość podstaw programowania i struktur baz danych),
  • kreatywność, umiejętność pracy w grupie, wysoka kultura osobista, chęć współpracy,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziany jeden z poniższych certyfikatów:
  • - audytor wiodący (ISO 27001, BS 25999, ISO 9001)
  • CIA, CFE, CRM ISO 31000, TOGAF itp.

Oferujemy:
  • pracę w zespole profesjonalistów,
  • możliwość poznania profesjonalnych narzędzi wspomagających zarządzanie,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w ramach projektów dla największych firm krajowych i międzynarodowych, a także w projektach dla administracji centralnej i samorządowej,
  • indywidualny program szkoleniowy,
  • możliwość dynamicznej kariery zawodowej wraz z motywacyjnym systemem wynagrodzeń.