Konsultant Helpdesk IT

POLANGLO SP. Z O.O.

Warszawa

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2665409, z dnia 2019-09-18

POLANGLO Sp. Z O.O

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży księgarskiej o zasięgu ogólnopolskim

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wsparcie techniczne użytkowników w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z infrastrukturą IT
  • konfiguracja i administracja serwerami i stacjami roboczymi
  • wspieranie przy rozwiązywaniu problemów z aplikacjami biznesowymi
  • utrzymywanie oraz rozwijanie bazy wiedzy o aplikacjach biznesowych i systemach IT

Wymagania

  • doświadczenie i praktyczna znajomość sprzętu komputerowego i peryferyjnego
  • doświadczenie w zakresie helpdesk i wsparcia technicznego użytkowników
  • znajomość systemów i narzędzi firmy Microsoft
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych z infrastrukturą informatyczną - sprzęt i oprogramowanie: sieciowe, systemowe, użytkowe
  • postawa nastawiona na rozwiązywanie problemów oraz podnoszenie własnych kwalifikacji

Dużymi atutami będą:

  • umiejętność administrowania serwerami Windows i/lub Linux
  • znajomość sieci Ethernet, TCP/IP, WAN
  • znajomość systemów ERP
  • znajomość zasad działania sklepów internetowych

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w ogólnopolskiej firmie
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, karty sportowo-rekreacyjne, itp.)

Życiorys prosimy przysyłać do:

Polanglo Sp. z o.o., ul. Szyszkowa 20, 02-285 Warszawa
lub za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Administratorem podanych danych jest Polanglo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-285), ul. Szyszkowa 20.

Dane osobowe będą przetwarzane w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO w związku z art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), przy czym za działania wyraźnie potwierdzające jej udzielenie będziemy uznawać przesłanie nam dokumentów aplikacyjnych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji.

Dane mogą być ujawniane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Spółki, a także świadczącym usługi hostingu.

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do zawarcia umowy, w tym przeprowadzenia rekrutacji.

W przypadku przekonania, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, może Pani/Pan złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W razie pytań lub wątpliwości ws. sposobów i zasad przetwarzania, a także chęci wycofania zgody, sprostowania bądź uaktualnienia danych i innych realizacji swoich praw, prosimy o kontakt na skrzynkę mailową: iod@polanglo.pl

Poznaj

Polanglo Sp. z o.o. to działająca od 1991 roku sieć księgarni i hurtowni o profilu edukacyjno-językowym.

Firma zyskała w krótkim czasie uznanie partnerów w Polsce i za granicą. Doceniając nasz potencjał, Oxford University Press, wydawnictwo z 500-letnią tradycją, działające przy jednym z najbardziej renomowanych uniwersytetów na świecie – Oxford University, wybrało Polanglo na głównego partnera biznesowego na polskim rynku książki.

Polanglo działa jako dystrybutor materiałów edukacyjnych i zaopatruje szkoły wszystkich typów, uczelnie wyższe,  instytuty i szkoły językowe oraz odbiorców indywidualnych w podręczniki do nauki języków, a także wszelkiego typu materiały edukacyjne.

Polanglo to sieć księgarni i hurtowni edukacyjno-językowych, oferująca podręczniki szkolne i publikacje takich wydawców jak Oxford University Press, Nowa Era, WSIP, WSZ PWN, GWO, Operon, Pearson, Macmillan, Lektor Klett, Express Publishing  oraz wielu innych.