Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant IT / Specjalista Helpdesk

ACTIVE 24 sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4937 dni temu

Ogłoszenie numer: 121658, z dnia 2010-11-12

Grupa ACTIVE 24 jest jedną z największych w Europie firm oferujących rejestrację domen oraz hosting. ACTIVE 24 posiada swoje oddziały w 15 krajach w Europie, gdzie świadczy usługi dla 320,000 Klientów i obsługuje 700,000 domen internetowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Firma z branży IT z ugruntowaną pozycją na europejskim rynku domen i hostingu poszukuje osób do działu helpdesk / obsługi klienta IT. Bardzo mile widziane również Panie!
Zakres Obowiązków:
  • Udzielanie pomocy i wsparcia Klientom w zakresie oferowanych usług,
  • Doradzanie w sprawach rozwiązań informatycznych,
  • Pomoc programistyczna oraz Web design,
  • Weryfikacja oraz rejestracja zgłoszeń Klientów,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów i informacji,
  • Nadzór nad bieżącymi transakcjami,
  • Aktualizacja baz danych,
  • Udzielanie informacji o produktach i usługach.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ewentualnie 4/5 rok studiów),
  • Znajomość oprogramowania OpenSource używanego w aplikacjach internetowych.
  • Znajomość zagadnień związanych z językami HTML, SQL, PHP oraz JavaScript.
  • Swobodne poruszanie się po sieci Internet,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację,
  • Gotowości do podejmowania wyzwań i ciągłego rozwoju kompetencji,
  • Pozytywne usposobienie oraz nastawienie do wykonywanej pracy,
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Miły głos i dobra dykcja.

Oferujemy

Interesującą i odpowiedzialną pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się branży.
Dodatkowo:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku europejskim,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • Posiłek w pracy w postaci obiadu.