Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant/ka ds. Rekrutacji

ISG Personalmanagement
Warszawa
praca stacjonarna
6552 dni temu

Ogłoszenie numer: 21246, z dnia 2006-07-04

Jesteśmy nową na rynku polskim, międzynarodową firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w doradztwie personalnym, rekrutacji i selekcji pracowników oraz rozwoju personalnym. Nasz styl pracy cechuje elastyczność, niezawodność, osobiste zaangażowanie w sprawy naszych klientów, którzy wysoko cenią sobie nasze doświadczenie i profesjonalizm w zakresie doradztwa personalnego. W związku z dynamicznym rozwojem naszego nowego oddziału w Warszawie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów - Samodzielna i kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych search & selection oraz executive search - Przygotowywanie list i raportów na temat kandydatów uczestniczących w procesie rekrutacji - Obsługa posprzedażowa, utrzymywanie relacji z klientami - Zapewnienie najwyższej jakości serwisu usług

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, psychologiczne lub powiązane z HR - Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku consultanta w branży HR - Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, umiejętnośc utrzymywania pozytywnych i trwałych relacji z klientami - Entuzjazm, proaktywność, zaangażowanie, otwartość, pewność siebie i umiejętność przekonywania innych, dyspozycyjność, prawo jazdy - Biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - Doświadczenie w aktywnej sprzedaży projektów HR będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Pełną wyzwań, samodzielną i odpowiedzialną pracę w miedzynarodowej firmie - Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz rozwoju zawodowego - Przyjazne środowisko pracy, w nastawionym na rozwój i najlepszą jakość pracy zespole - Bardzo korzystne warunki zatrudnienia - Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami