Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Konsultant/ka ds. sprzedaży (Back Office)

GO! Express & Logistics Polska Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4886 dni temu

Ogłoszenie numer: 128531, z dnia 2010-12-31

GO! Express & Logistics Polska Sp.z o.o. należy do międzynarodowej sieci GO! Express & Logistics specjalizującej się w dystrybucji pilnych przesyłek kurierskich.
W celu wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wspieranie działu sprzedaży
  • Opracowywanie zapytań klientów/ sporządzanie ofert handlowych
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami
  • Sporządzanie raportów

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • doskonałych umiejętności komunikowania się  w mowie i piśmie
  • bardzo dobrych umiejętności prezentacji i negocjacji
  • zaangażowania i silnej motywacji do pracy
  • zorientowania na cel i wynik
  • samodzielności w działaniu
  • operatywności i elastyczności
  • otwartości
  • bardzo wysokiej kultury osobistej
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej dobrym (warunek konieczny)

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w  międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie medyczneUbezpieczenie medyczne