Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konsultant / Konsultantka Infolinii

LUX MED Sp. z o.o.

Warszawa

22 godz. temu

Miejsce pracy: Warszawa

Praca w wewnętrznym Call Center firmy LUX MED Sp. z o.o. które znajduje sięw Warszawie przy ul. Iłżeckiej 24.

Główne zadania:

  • Telefoniczna obsługa Pacjentów Grupy LUX MED;
  • Umawianie Pacjentów na konsultacje i badania;
  • Informowanie o usługach i cenniku.
Oczekiwania:
  • komunikatywność, nastawienie na potrzeby Pacjenta;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • dyspozycyjność do pracy min. 80 godzin w miesiącu;
  • dostępność podczas szkolenia wstępnego od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15; przez okres około dwóch tygodni;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym – pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6-22 oraz w weekendy w godzinach 7-21.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
  • atrakcyjny system wynagrodzenia oraz motywacyjny system premiowania - możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia nawet powyżej 1000 PLN brutto / miesięcznie,
  • różnorodne formy współpracy, możliwość podjęcia zatrudnienia w ramach umowy o pracę po okresie próbnym;
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb: możliwość zmian 4, 6, 8, 10 lub 12 godzinnych; maksymalnie 2 dni weekendowe pracujące w miesiącu, wszystkie święta wolne;
  • profesjonalne, płatne szkolenie wstępne, możliwość zdobywania nowych kompetencji i rozwoju zawodowego w Grupie LUX MED;
  • udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia;
  • szeroki wachlarz dodatków pozapłacowych m.in. karta sportowa na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna;
  • możliwość uczestniczenia w całorocznym kursie języka angielskiego;
  • niepowtarzalną atmosferę, pozytywne podejście oraz wzajemny szacunek - poznasz świetnych ludzi i staniesz się częścią zgranej załogi.
  • owocowe wtorki oraz pyszną i aromatyczną kawę z ekspresu, którą wypijesz gronie miłych i uśmiechniętych ludzi.

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Poznaj

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za telefoniczną obsługę klientów biznesowych/indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach it, prawie, finansach, reklamie. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy: obsługa rozmów przychodzących, tj. informowanie klientów o usługach/produkcie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, informowanie użytkowników ...
Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (65)