Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konsultant MS Dynamics CRM

Nigel Frank International

Kraków

364 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 05062017ak

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko MS Dynamics CRM Consultant dla jednego z naszych klientów w Krakowie.

Obowiązki:

  • Wsparcie użytkowników CRM.
  • Zbieranie informacji na temat zapotrzebowani klientów.
  • Analiza zaistniałych problemów, a także proponowanie rozwiązań.
  • Techniczne i funkcjonalne zarządzanie aplikacją.
  • Czuwanie nad implementacją projektu u klienta od początku do końca.

Poszukujemy osób z:

  • Doświadczenie we wsparciu i zarzadzaniu aplikacjami biznesowymi.
  • Bardzo dobra z znajomość MS Dynamics CRM.
  • Znajomość MS SQL, SSRS, SharePoint będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności analitycznego myślenia.
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów.
  • Praca w międzynarodowy środowisku.
  • Pomoc przy relokacji.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++)

Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++) zajmuje się dostarczaniem oprogramowania, a więc opracowywaniem, dostosowywaniem, rozwojem i wdrażaniem do użytku oprogramowania Microsoft dla firm. MS Dynamics AX jest systemem klasy ERP wspierającym zarządzanie przedsiębiorstwem poprzez efektywne planowanie i sprawowanie kontroli nad zasobami przedsiębiorstwa. Wspomaga on wiele szczebli zarządzania firmą (jak np. finanse, handel, ...
Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++) Praca Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (748)
Wałbrzych (40)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (161)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (106)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (892)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1800)
Radom (57)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (17)