Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Konsultant Personalny

Jacobi & Partner Industrieberatung GmbH
Opole
praca stacjonarna
6500 dni temu

Ogłoszenie numer: 21540, z dnia 2006-07-31

Jacobi & Partner Industrieberatung GmbH, to niemiecka firma konsultingowa z siedzibą w Essen, zajmująca się doradztwem przemysłowym i personalnym. Firma nasza dysponuje siecią doradców personalnych na terenie całej Europy i specjalizuje się przede wszystkim w poszukiwaniu pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych, zajmujących stanowiska kierownicze średniego i wysokiego szczebla. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa średniej wielkości działające w sektorze new economy oraz wielkie koncerny prowadzące swoją działalność na całym świecie.

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

Do Państwa podstawowych obowiązków będzie należało realizowanie zleceń rekrutacyjnych (samodzielne docieranie do Kandydatów, analiza i selekcja otrzymanych aplikacji, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, informowanie Klienta i Kandydatów o przebiegu rekrutacji i podjętych decyzjach, opracowywanie raportów) oraz aktywna, bieżąca akwizycja nowych zleceń.

Wymagania

Idealny Kandydat powinien mieć wykształcenie wyższe i znać bardzo dobrze język niemiecki. Powinien być osobą łatwo nawiązującą kontakty o dużej kulturze osobistej. Oczekujemy umiejętności samodzielnej pracy i kreatywnego podejścia do problemów. Dużym plusem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub doświadczenie w telemarketingu.

Oferujemy

Atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością dalszego rozwoju zawodowego.