Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Zabrze
Konsultant Podatkowy w zespole ds. podatku VAT

ECDDP Sp z o.o.
Zabrze
praca stacjonarna
4791 dni temu

Ogłoszenie numer: 144313, z dnia 2011-04-15

ECDDP Sp. z o.o. jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się polskich firm doradztwa podatkowego. Świadczymy usługi doradcze zarówno w kraju, jak i za granicą.

Aktualnie do naszych oddziałów w Zabrzu i Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Nr Ref.: KP/VAT

Opis stanowiska

  • sporządzanie opinii podatkowych i pism procesowych
  • bieżące doradztwo podatkowe
  • sporządzanie artykułów o tematyce podatkowej
  • przeprowadzanie audytów podatkowych
  • prowadzenie szkoleń podatkowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych
  • minimum dwa lata doświadczenia w dziedzinie doradztwa w zakresie podatku od towarów i usług – warunek konieczny
  • mile widziana znajomość podstaw księgowości
  • ukierunkowanie na rozwój w obszarze prawa podatkowego
  • komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat. B, mobilność

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole, w jednej z największych firm doradztwa podatkowego w Polsce
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość uczestniczenia w interesujących sprawach prawno-podatkowych