Konsultant Qlik Sense/QlikView

Humansoft Sp. z o.o.

Radom

69 dni temu

Ogłoszenie numer: 1893163, z dnia 2018-02-09

Humansoft jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą. Od ponad 26 lat tworzymy oraz wdrażamy własne oprogramowanie ERP, B2B, B2C, EDI i BI. Od 8 lat wdrażamy najwydajniejszy na rynku system Business Intelligence Qlik. Humansoft to firma gdzie pracę znajdują ludzie z pasją i zaangażowaniem. Gwa­ran­tujemy najwyższą kulturę pracy, ciągłą edukację i rozwój zawodowy.

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

Do naszego zespołu Business Intelligence poszukujemy osoby ambitnej oraz pełnej entuzjazmu, której głównym zadaniem będzie budowa modeli analitycznych oraz dashboardów w narzędziach Business Intelligence Qlik Sense i QlikView.

W zakres prac wchodzić będą:

  • Analiza potrzeb użytkowników biznesowych

  • Projektowanie i budowa ekstraktorów i generatorów danych

  • Projektowanie modeli analitycznych

  • Budowa dashbordów analitycznych

  • Współpraca z klientem w ramach realizowanych projektów wdrożeniowych

  • Tworzenie stron mash-up, rozszerzeń, widżetów

  • Testowanie wprowadzonych zmian

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Dobra znajomość Qlik Sense i QlikView
  • Znajomość baz danych
  • Dobra znajomość technologii: JavaScript, HTML, CSS, Bootstrap, JQuery
  • Doświadczenie z RWD
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Znajomość zagadnień administracji serwerami Windows
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznych
  • Znajomość GIT, Bitbucket, JIRA
  • Pasja, optymizm, rzetelność oraz stała chęć do nauki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w korzystaniu z API, znajomość AngularJS
  • Mile widziane doświadczenie poparte referencjami

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy
  • Możliwość pełnego wdrażania własnych pomysłów
  • Dostęp do najnowszych technologii IT - możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia wewnętrzne z zakresu Qlik Sense
  • Możliwość zdobycia certyfikatu Qlik Sense Business Analyst
  • Miłą i antykorporacyjną atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy

Zaznaczamy, że nie wszystkie oczekiwania muszą zostać spełnione. Poszukujemy ambitnych osób, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową poprzez poznawanie nowych technologii.

Poznaj stanowisko: Programista baz danych

Programista baz danych zajmuje się tworzeniem oraz udoskonalaniem istniejących baz danych, jak również implementacją nowych procesów. Może również uczestniczyć we wdrożeniach systemów informatycznych. Zajmuje się również bieżącym rozwiązywaniem pojawiajacych się problemów technicznych. Osoba, która jest zainteresowana pracą na tym ...
Programista baz danych Praca Programista baz danych