Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konsultant Salonu Firmowego

VECTRA S.A.

Radom

2 dni temu

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie. Wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i masz ambicje realizować ciekawe projekty, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Wymagania:
  • wykształcenie średnie;
  • pożądane minimum 6. miesięczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu, związanym z bezpośrednią obsługą klienta;
  • obsługa komputera oraz urządzeń biurowych;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • znajomość technik sprzedaży;
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i elastyczność.
Zadania:
  • realizacja wyznaczanych planów sprzedaży usług i utrzymania stanu klientów oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w Vectra S.A.;
  • posprzedażowa obsługa klienta;
  • rejestracja i modyfikacja danych abonentów w systemach informatycznych Spółki;
  • ewidencjonowanie i przetwarzanie kompletnej informacji w zakresie abonentów i sieci w Regionie.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży;
  • ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych: CV oraz listu motywacyjnego z zaznaczeniem nazwy stanowiska i lokalizacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”

Poznaj

VECTRA S.A.

Vectra jest operatorem telekomunikacyjnym świadczącym usługi dostępu do mediów elektronicznych. Jest drugim w Polsce operatorem kablowym pod względem liczby abonentów i dostawcą usługi triple play.

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Klientów Indywidualnych

Konsultant ds. klientów indywidualnych jest to osoba, która odpowiada za promocję i doradztwo indywidualne w zakresie oferty firmy oraz pozyskuje nowych klientów i dba o dobre relacje z dotychczasowymi klientami. Konsultant ds. klientów indywidualnych powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz prawo jazdy kategorii B i opanowaną dobrą znajomość ...
Konsultant ds. Klientów Indywidualnych Praca Konsultant ds. Klientów Indywidualnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest VECTRA S.A..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (714)
Wałbrzych (45)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (146)
Toruń (73)
Lubelskie:
Lublin (116)
Chełm (15)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (901)
Tarnów (29)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1871)
Radom (62)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (125)
Nysa (21)