Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    22 godz.
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Konsultant ds. Wdrożeń Poznań
Konsultant / Specjalista ds. wdrożeń systemów

Agrobex Info Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3119 dni temu

Ogłoszenie numer: 845596, z dnia 2015-10-22

Jesteśmy firmą informatyczną świadczącą usługi w zakresie opracowywania i wdrażania własnych kompleksowych rozwiązań z dziedzin: rachunkowości, obsługi sprzedaży, kadrowo-płacowych, zarządzania dokumentami. Wieloletnia działalność, bogate doświadczenie zdobyte podczas licznych wdrożeń powodują, że stale rozwijamy i powiększamy ofertę produktów dostosowując się do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów.

Aktualnie w ramach stałej współpracy dostarczamy nasze systemy i świadczymy usługi dla ponad 600 podmiotów z różnych branż na terenie całego kraju, głównie z terenu Wielkopolski.

Więcej informacji na naszej stronie: www.agrobex-info.pl

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Analiza potrzeb biznesowych i przygotowanie optymalnych rozwiązań do potrzeb klienta
  • Konfigurowanie optymalnych rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami klienta
  • Wdrożenie systemów oraz opieka
  • Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • Współpraca z zespołem programistów
  • Merytoryczne wsparcie sprzedaży
  • Prowadzenie prac testowych nowych rozwiązań

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub informatycznym
  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych i/ lub kadrowo-płacowych
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL
  • Dodatkowym atutem będą umiejętności programowania (C#, Net)
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Odpowiedzialność, sumienność
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B i samochód (firma zapewnia refundację kosztów)
  • Mile widziane znajomość systemów obsługi sprzedaży oraz obiegu dokumentów

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację interesujących projektów
  • Umowę o pracę, bądź inną formę współpracy dogodną dla pracownika
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i zaangażowania
  • Pracę w przyjaznej atmosferze