Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant Techniczny Dynamics AX

Nigel Frank International
Wrocław
praca stacjonarna
2168 dni temu

Nigel Frank International jest liderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi konsultanci zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 2704

Firma wdrażająca systemy informatyczne poszukuje kandydata na stanowisko Konsultanta Technicznego Microsoft Dynamics AX do swojego zespołu.

Opis stanowiska:
  • Analiza wymagań biznesowych klienta
  • Optymalizacja rozwiązań biznesowych
  • Projektowanie rozwiązań w środowisku Microsoft Dynamics AX
  • Tworzenie dokumentacji biznesowej i technicznej
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń z zakresu Dynamics AX
  • Współpraca z zespołem programistów
  • Wsparcie klienta
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ścisłe
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i proponowania rozwiązań
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji
  • Wcześniejsze doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP, preferowane Dynamics AX
Oferujemy:
  • Dostęp do szkoleń, możliwości zdobycia certyfikatów oraz udziału w kursach językowych.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Szeroki pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta Multisport, opieka medyczna, lunch)
  • Pracę w miłej atmosferze