Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Konsultant telefoniczny - Sprzedawca

BURW Patrona s.j.
Wrocław
praca stacjonarna
4723 dni temu

Ogłoszenie numer: 149339, z dnia 2011-05-30

Działamy od 1999r.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy:

ciekawych, ambitnych, utalentowanych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • obsługa telefoniczna Klientów krajowych i zagranicznych: sprzedaż i informowanie o ofercie Biura,
  • obsługa systemu rezerwacji,
  • obsługa CMS serwisu www,
  • wykonywanie działań reklamowo-marketingowych: mailing, współtworzenie reklam tekstowo-graficznych i inne.

Wymagania

  • wykształcenie średnie handlowe lub wyższe,
  • minimum półroczne doświadczenie w telesprzedaży lub w sprzedaży usług niematerialnych, B2C lub C2B,
  • dobra znajomość internetowych technik reklamy w sprzedaży,
  • znajomość języka angielskiego w mowie w stopniu komunikatywnym,
  • otwarta i przyjazna osobowość,
  • swoboda w kontaktach i umiejętność budowania relacji przez telefon,
  • zdolność do samodzielnego formułowania zadań i osiągania celów,
  • umiejętność współpracy w grupie – mile widziane doświadczenia z pracy nad projektami,
  • doskonała organizacja pracy,
  • mile widziana znajomość problematyki rehabilitacyjnej lub/i turystycznej,
  • mile widziane prawo jazdy kat.B,
  • wysoka kultura języka ojczystego.

Oferujemy

  • wynagrodzenie powyżej średniej w branży zależne od wyników sprzedaży,
  • pracę w centrum Wrocławia od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne wyjazdy służbowe na terenie kraju,
  • szkolenia zawodowe.