Konsultant w Centrum Eksportu (Region Europa Północna)
Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
Warszawa
specjalista junior / mid / senior
4 dni temu

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • obsługa polskich przedsiębiorców w zakresie ekspansji zagranicznej
  • wyszukiwanie źródeł oraz informacji w ramach obsługi polskich firm w zakresie ekspansji zagranicznej
  • przygotowywanie wsadu do materiałów informacyjnych (publikacji) w tym: raportów sektorowych i baz danych, przewodników biznesowych po danym rynku, stron (portali) internetowych, odpowiedzialność za koordynację obiegu dokumentów w ramach realizowanych projektów
  • wsparcie Kierownika Regionu oraz Zagranicznych Biur Handlowych przy bieżących kwestiach biznesowych
  • realizacja zadań administracyjnych i logistycznych
  • wsparcie w realizacji wydarzeń o charakterze promocyjnym w kraju i za granicą
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie (preferowane ekonomiczne)
  • znajomość języka angielskiego, min. B2 - warunek konieczny
  • od 1 do 3 lat stażu pracy w środowisku biznesowym, najchętniej międzynarodowym
  • znajomość zagadnień inwestycji i eksportu oraz wymiany gospodarczej
  • dobre rozeznanie w geografii gospodarczej regionu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność budowania długofalowych relacji
  • kreatywność, pozytywne nastawienie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.
Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach aplikacyjnych następujących oświadczeń:

[ ] Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dotycząca przetwarzania przez PAIH S.A. danych osobowych w procesie rekrutacyjnym

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez PAIH S.A. może Pan/Pani wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Administratora przez okres najbliższych 6 miesięcy.

[ ] Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez PAIH S.A. z siedzibą w Warszawie przez okres najbliższych 6 miesięcy. Zgoda może być w każdym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Możemy przetwarzać Pani/ Pana szczególne kategorie danych osobowych zamieszczone w CV liście motywacyjnym oraz załączonych do nich dokumentach szczególnych kategorii danych na podstawie Pani/ Pana zgody na przetwarzanie szczególnych kategorii danych.

[ ] Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych szczególnych kategorii danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłem w CV, liście motywacyjnym oraz załączonych do nich dokumentach. Zgoda może być w każdym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji może być wymagane przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Naszą misją jest zwiększenie napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do kraju oraz zasięgu i dynamiki umiędzynarodowienia polskich przedsiębiorstw. Działamy zarówno w Polsce, jak i poprzez Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH).

Oferujemy szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego Państwa projektów biznesowych. Pomagamy również w pokonywaniu procedur administracyjnych dotyczących konkretnych przedsięwzięć, opracowaniu rozwiązań prawnych, znalezieniu odpowiedniej lokalizacji oraz wiarygodnych partnerów i dostawców.

Zapewniamy również dostęp do instrumentów finansowych, w tym ubezpieczeń oferowanych przez instytucje zrzeszone w Grupie Polskiego Funduszu Rozwoju.