Konsultant w obszarze Logistyki i Magazynu

AUDIT Doradztwo Personalne

Zielona Góra

11 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Zielonej Górze, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Konsultacje dotyczące obsługi systemu ERP
  • Obsługa systemu zgłoszeniowego oraz zgłoszeń telefonicznych
  • Raportowanie wykonanych prac
  • Współpraca z innymi działami w firmie

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze Logistyki lub Magazynu
  • Determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • Kreatywność, samodzielność
  • Zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Konsultant
Konsultant to osoba, która zajmuje się udzielaniem porad w wybranej dziedzinie, np. księgowości, IT, prawie, zarządzaniu personelem, marketingu, finansach, reklamie. Konsultant świadczy usługi na rzecz osób prywatnych lub instytucji lub prowadzi działalność na własny rachunek. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: rozpoznanie i badanie problemu oraz udzielenie pomocy we wdrożeniu rozwiązań. ...
Praca Konsultant