Konsultant w zespole doradztwa biznesowego / IT dla instytucji finansowych

KPMG

Warszawa

3 dni temu

Dlaczego warto pracować w KPMG?

 

Nasi pracownicy to ludzie, którzy mają odwagę spełniać swoje marzenia. KPMG wspiera te pasje i tworzy przyjazne środowisko do ich realizacji.

Robimy wiele, aby utrzymać pozycję jednego z najbardziej atrakcyjnych pracodawców świata.

 

O KPMG?

 

KPMG to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych. Od 27 lat świadczymy w Polsce usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego oraz szeroko pojętego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D.Dobkowski.

Naszą przewagą jest wiedza ponad 189 000 pracowników w 152 krajach. W biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu zatrudniamy łącznie ponad 1800 osób.

 

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

 

Konsultant w zespole doradztwa biznesowego / IT dla instytucji finansowych
Miejsce pracy: Warszawa

 

Zespół realizuje projekty doradztwa dla instytucji finansowych w kraju i zagranicą, m.in. w zakresie poprawy efektywności i automatyzacji procesów biznesowych, obejmujące takie usługi jak: analiza procesów, projektowanie, budowa i implementacja automatyzacji przy wykorzystaniu wiodących światowych technologii a także projektowanie modeli biznesowych dla organizacji opartych na digital labour.

 

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 • udział w projektach realizowanych przez zespół w zakresie projektowania, budowy i wdrażaniu automatyzacji a także wsparcie w zakresie analizy biznesowej (analiza procesów biznesowych, przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej) oraz w projektowaniu docelowych modeli biznesowych,
 • wsparcie merytoryczne pozostałych członków zespołu.
Od kandydatów oczekujemy:
 • wyksztalcenia wyższego – mile widziane kierunki związane z systemami informatycznymi,
 • doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem rozwiązań klasy RPA (np. BluePrism, Automation Anywhere, UiPath),
 • minimum rocznego doświadczenia w pracy w konsultingu, obszarze IT bądź w zakresie automatyzacji procesów,
 • przygotowania w zakresie budowy rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem .Net, VBA, Java, C# etc. będzie dodatkowym atutem,
 • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
 • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
 • umiejętności analizy i syntezy danych,
 • podejścia nastawionego na rozwiązywanie problemów,
 • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych,
 • chęci rozwoju w roli doradcy biznesowego/IT,
 • otwartości na różnorodność i chęć podnoszenia własnych kompetencji, gotowości do podróży służbowych.
U nas możesz liczyć na:
 • możliwość rozwoju kompetencji i realizowania ambicji,
 • udział w ciekawych, różnorodnych projektach we współpracy z profesjonalistami,
 • pracę w przyjaznej atmosferze (wyjazdy integracyjne, zespołowe spotkania okolicznościowe, możliwość uczestnictwa w sekcjach sportowych firmy),
 • pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, inne benefity).

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji korzystając z opcji APLIKUJ TERAZ.

 

KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa


Administratorem danych osobowych jest KPMG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflancka 4A. Dane osobowe zawarte w ofercie pracy będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych (także w podczas przyszłych rekrutacji). Dane osobowe mogą być przekazywane przez KPMG Sp. z o.o. do spółek wchodzących w skład Grupy KPMG w Polsce (KPMG Sp. z o.o. sp. k., KPMG Audyt Sp. z o.o., KPMG Audyt Services Sp. z o.o., KPMG Audyt Sp. z o.o. sp. k., KPMG Advisory Sp. z o.o. sp. k., KPMG Tax M.Michna Sp. k., KPMG Usługi Księgowe Sp. z o.o., D.Dobkowski Sp. k.). Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo ich poprawiania. Dane podane zostały dobrowolnie.


© 2018 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative („KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Poznaj

KPMG

KPMG to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych.

Od 26 lat świadczymy w Polsce usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego oraz szeroko pojętego doradztwa biznesowego dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki. Kompleksowe usługi prawne świadczy stowarzyszona z KPMG Kancelaria prawnicza D.Dobkowski.

Naszą przewagą jest wiedza ponad 189 000 pracowników w 152 krajach. W biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu zatrudniamy łącznie ponad 1800 osób.

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy

Analityk Biznesowy jest swoistym spoiwem łączącym, poprzez analizę i opis projektów, dwa światy: zagadnienia IT i biznes. Funkcjonuje na granicy tych dwóch obszarów i dba o to, by rozwiązania IT były dopasowane do biznesowych potrzeb klientów. Do jego obowiązków należy gromadzenie i analiza wymagań klientów oraz udział w opracowaniu optymalnych rozwiązań dla projektów i ...
Analityk Biznesowy Praca Analityk Biznesowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl