Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Konsultant ds. Wdrożeń Warszawa
Konsultant wdrożeniowiec systemu ERP

Software Solutions
Warszawa
praca stacjonarna
1926 dni temu

Firma Software Solutions dostarcza kompleksowe rozwiązania biznesowe oparte o systemy informatyczne klasy ERP. Rozwiązania te skierowane są na pełną obsługę firm we wszystkich obszarach działalności. Oferując najwyższą jakość usług SoftSol od ponad 15 lat jest wiarygodnym partnerem polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw i instytucji.

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy do naszego zespołu osoby, która będzie wspierać naszych Klientów poprzez bieżące konsultacje.

W dalszej współpracy istnieje możliwość samodzielnego prowadzenia wdrożeń.

Wymagania:
  • znajomość zagadnień tj. handel, magazyn, sprzedaż
  • znajomość systemu Comarch ERP XL lub/i Optima
  • dobra znajomości pakietu MS Office
  • gotowość do ciągłej nauki i rozwoju
  • umiejętność pracy z klientem, rozwiązywania problemów oraz kreatywność
  • wysoka kultura osobista, profesjonalizm i zaangażowanie
  • umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • kontrakt lub umowę o pracę (do uzgodnienia)
  • pracę w młodym zespole
  • możliwości rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop)