Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Konsultant wdrożeniowiec

SYSTEM-1 Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6241 dni temu

Ogłoszenie numer: 28557, z dnia 2007-04-18

System-1 sp. z o.o. zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych klasy ERP dla klientów na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

• analiza potrzeb klientów, • wdrażanie oprogramowania u klientów na terenie całego kraju, • prowadzenie konsultacji telefonicznych, • szkolenia klientów, • testowanie oprogramowania

Wymagania

• znajomość zagadnień finansowo-księgowych, • znajomość zagadnień IT, • umiejętność ciągłego poszerzania wiedzy na temat wdrażanych systemów, • umiejętność pracy z klientem, • zdolność analitycznego myślenia, • prawo jazdy kat. „B” Mile widzane • doświadczenie we wdrożeniach systemów klasy ERP lub innych systemów informatycznych, • znajomość języka SQL • samochód osobowy

Oferujemy

• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, • bardzo dobrą atmosferę w pracy oraz stabilność zatrudnienia, • atrakcyjne wynagrodzenie, • możliwość rozwoju zawodowego