Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontroler finansowy/ Accounting Supervisor

Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

Wrocław

3575 dni temu

Ogłoszenie numer: 50256, z dnia 2008-10-02

Agencja Doradztwa Personalnego Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388/2) należy do grupy Trenkwalder Personaldienste AG, która jest jedną z wiodących agencji usług personalnych w Europie z obrotem powyżej 910 mln euro i zatrudnieniem ponad 60 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy. Dla naszego Klienta, Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o., międzynarodowej firmy produkcyjnej i światowego lidera w branży opakowań, poszukujemy kandydatów we Wrocławiu, na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Nr Ref.: 70/AS/PP/09/08

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za prowadzenie kontroli faktur sprzedaży, - ewidencja faktur kosztowych, - odpowiedzialność za planowanie, kontrolę, sporządzanie raportów oraz analiz dla działu finansowego, - opracowywanie procesów kontroli oraz analiz, - sporządzanie sprawozdań finansowych, - wykonywanie wszelkiej dokumentacji oraz sprawozdań zgodnie z wymogami SOX.

Wymagania

- 5-6 lat doświadczenia w pracy w księgowości w firmie produkcyjnej, - wykształcenie wyższe kierunkowe, - bardzo dobra znajomość MS Office oraz programów finansowych, - biegła znajomość języka angielskiego w mowie oraz w piśmie, - mile widziana znajomość SAP, - dokładność, skrupulatność, - komunikatywność.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat, - możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, - opiekę medyczną, - miłą atmosferę w pracy.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (802)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1766)
Radom (68)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (21)