Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontroler Finansowy

Brand Distribution Group

Białystok

10 dni temu

Miejsce pracy: Białystok
Numer referencyjny: KONT/26/09/2018

„Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne w obszarze FMCG.”

Główne zadania:
  • Bieżąca analiza kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych, rekomendacje dalszych działań dla Zarządu;
  • Przygotowywanie budżetu rocznego, planów krótko i długoterminowych;
  • Analiza bieżącej realizacji budżetu i jego wszystkich składowych w tym kosztów poszczególnych działów;
  • Ścisła współpraca z księgowością oraz z działem sprzedaży i marketingu;
  • Kalkulacje rentowności projektów;
  • Tworzenie nowych i usprawnianie obecnych raportów i procesów;
  • Tworzenie raportów, analiz i prezentacji danych finansowych i operacyjnych; pozwalających na podejmowanie bieżących i długoterminowych decyzji biznesowych.
Wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale finansów/kontrolingu na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość rachunkowości zarządczej i finansowej
  • Doświadczenie w tworzeniu budżetów oraz prognoz finansowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra praktyczna, znajomość programu Excel oraz programów typu Business Inteligence
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesująca i odpowiedzialna praca w środowisku międzynarodowym
  • Umowa o pracę lub inna preferowana forma współpracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, iPhone)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne oraz możliwość dofinansowania do edukacji)
  • Możliwość dofinansowania do karty sportowej, pakietu medycznego , ubezpieczenia NNW oraz kuponów na wydarzenia kulturalne
  • Dostęp do biblioteki i audioteki (ponad 100 tytułów) oraz prenumeraty Harvard Business Review

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych jest: Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670
  • Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych (adres e-mail lub numer telefonu): + 48 883 964 453
  • Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny Administratora Danych w zakresie uzyskania danych na etapie rekrutacji udostępnianych w  dokumentach, a nie wymaganych przez przepisy prawa, w celach związanych z procesem rekrutacji  oraz  Pani/Pana
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez Administratora wyłącznie do celów związanych z rekrutacją na aplikowane stanowisko oraz do podjęcia niezbędnych działań dla celów procesu rekrutacyjnego;
  • Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
  • Podanie danych osobowych udostępnianych w  dokumentach, a nie wymaganych przez przepisy prawa, nie jest obowiązkowe, ale ułatwi kontakt z Pani/Pana osobą i sprawne przeprowadzenie procesu rekrutacji;
  • Pani/Pana dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko i zostaną usunięte najpóźniej w ciągu 5 lat po jego zakończeniu, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celach rekrutacji na inne stanowiska do czasu odwołania zgody;
  • Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych innym odbiorcom, ani do Państwa trzeciego, ani do organizacji międzynarodowych, chyba, że wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez inne podmioty powiązane z administratorem w celach rekrutacji;
  • w związku z przetwarzaniem przez Administratora Pani/Pana danych osobowych posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych na każdym etapie;
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Dowiedz się więcej: www.kariera.bdgroup.pl

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kontroler Finansowy

Kontroler finansowy jest osobą o szerokim zakresie obowiązków. Należą do nich przede wszystkim nadzorowanie i kontrolowanie działań księgowości, weryfikowanie sprawozdań finansowych pod kątem zawartych w nich informacji i ich zgodnością z obowiązującym prawem i regulacjami wewnętrznymi, co tyczy się także wszelkiej dokumentacji różnego rodzaju, obecnej w firmie lub instytucji. Kontroler finansowy zajmuje się także ...
Kontroler Finansowy Praca Kontroler Finansowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (777)
Wałbrzych (57)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (184)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (227)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (959)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2027)
Radom (177)
Płock (50)
Opolskie:
Opole (178)