Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontroler Jakości

Eurofoam POLSKA

Zgierz

107 dni temu

Eurofoam Polska Sp. z o.o. w Zgierzu, k/Łódź, wchodząca w skład dużej Grupy Kapitałowej, zajmująca się produkcją, przetwórstwem i sprzedażą pianki poliuretanowej, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zgierz
Zadania:
  • dokonywanie pomiarów wyrobów wytwarzanych na wydziałach produkcyjnych,
  • dokonywanie pomiarów na potrzeby dokumentacji PPAP (klienci motoryzacyjni),
  • udział w pomiarach wyrobów reklamowanych i zwróconych,
  • sporządzanie odpowiedniej dokumentacji kontrolnej.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność korzystania z rysunków i dokumentacji techniczno-technologicznej
  • mile widziana znajomość programu AutoCad
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego (słownictwo z rysunków, specyfikacji, itp.).
Oferujemy:
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o stabilnej pozycji finansowej,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet socjalny.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (546)
Wałbrzych (38)
Legnica (50)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (133)
Toruń (86)
Lubelskie:
Lublin (94)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (735)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1571)
Radom (56)
Płock (32)
Opolskie:
Opole (107)
Nysa (18)