Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontroler jakości

Lumel Alucast Sp. z o.o.

Zielona Góra

13 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2127710, z dnia 2018-10-15

W Lumel liczy się pozycja najbardziej popularnej marki branżowej w Polsce.

W Lumel liczy się tytuł firmy 25-lecia w Zielonej Górze.

W Lumel liczysz się Ty, Twoje pomysły i Twoja kariera.

Lumel – liczy się wszystko.

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • kontrola jakości wyrobów na działach produkcyjnych,
  • prowadzenie pomiarów z użyciem prostych narzędzi pomiarowych, tj. suwmiarka, mikrometr,
  • wykonywanie raportów pomiarowych,
  • realizacja celów jakościowych i osiąganie odpowiednich wskaźników jakościowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego technicznego o profilu mechanicznym,
  • doświadczenia w prowadzeniu pomiarów na suwmiarce, mikrometrze,
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego,
  • dokładności, sumienności.

Oferujemy

  • doświadczenie zawodowe w firmie będącej liderem w branży produkcji precyzyjnych odlewów ciśnieniowych,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę: pierwsza umowa na okres 12 miesięcy,
  • system premiowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dopłaty do świąt, wakacji, karta sportowa dla pracowników),
  • premie za polecenie nowego kandydata do pracy,
  • korzystny pakiet ubezpieczenia grupowego,
  • kursy językowe dla pracowników,
  • szkolenia, kursy podnoszące kwalifikacje na zajmowanym stanowisku,
  • pełne wsparcie na etapie wdrożenia i przez cały okres kariery w Lumel Alucast Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Administratorem Danych Osobowych są: Lumel S.A. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sulechowskiej 1 oraz Lumel Alucast Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Słubickiej 1. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lumel S.A. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sulechowskiej 1 oraz przez Lumel Alucast Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Słubickiej 1 moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)".

W przypadku chęci wyrażenia zgody na wykorzystanie dokumentów aplikacyjnych na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lumel S.A. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sulechowskiej 1 oraz przez Lumel Alucast Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Słubickiej 1 moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)".

Informujemy, że załączenie zdjęcia w CV nie jest przez nas wymagane. Jego załączenie będzie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jego przetwarzanie w procesie rekrutacji.

Poznaj

Należymy do czołowych europejskich producentów urządzeń automatyki przemysłowej oraz precyzyjnych odlewów ciśnieniowych. Działamy na rynku od 1953 r. LUMEL ALUCAST Sp. z o. o. specjalizuje się w - produkcji i obróbce odlewów wysokociśnieniowych ze stopów aluminium - projektowaniu i wykonawstwie form i narzędzi - usługach w zakresie obróbki mechanicznej (CNC), powierzchniowej, lakierowania i montażu - doradztwie technicznym

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (695)
Wałbrzych (51)
Legnica (84)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (163)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (150)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (874)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (2080)
Radom (85)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (174)
Nysa (34)