Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontroler Jakości

ABB Sp. z o.o.

Łódź

137 dni temu

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: PL66504296_E1

Firma ABB produkująca transformatory, silniki elektryczne oraz napędy, posiadająca swoje fabryki w Łodzi oraz Aleksandrowie Łódzkim poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Kontroler Jakości Miejsce pracy: Łódź, ul. Aleksandrowska

Zadania:
  • Wykonywanie kontroli materiałów wejściowych;
  • Przygotowywanie zapisów z kontroli w środowisku MS OFFICE oraz nadzór nad tymi zapisami;
  • Wyciąganie wniosków z przeprowadzonych kontroli i raportowanie ich do przełożonego;
  • Wykonywanie poszczególnych operacji w sposób zapewniający: bezpieczeństwo pracy, dotrzymanie zaplanowanych terminów realizacji;
  • Obsługę urządzeń kontrolno – pomiarowych (suwmiarka, mikrometr);
  • Wystawianie oraz raportowanie niezgodności.
Wymagania:
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego;(czytanie haseł w dokumentacji technicznej);
  • Podstawowa znajomość MsOffice (Excel).

Oferujemy:
  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z ABB;
  • Stabilną pracę w systemie 2 zmianowym (6-14; 14-22);
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej;
  • Dofinansowanie do MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS (pożyczki zakładowe, paczki świąteczne);
  • Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości