Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontroler Jakości

PACK DRUK POLIGRAFIA Uszok & Uszok Spółka Akcyjna

Toruń

132 dni temu

Ogłoszenie numer: 2280410, z dnia 2019-02-12

PACK DRUK POLIGRAFIA Uszok & Uszok S.A. lider w produkcji opakowań z kartonu litego i mikrofali, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • Kontrola inspekcyjna procesów produkcyjnych;
  • Kontrola końcowa wyrobu gotowego;
  • Sporządzanie zapisów z wykonywanych czynności;
  • Nadzór nad zapisami;
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

  • Zaangażowanie, rzetelność oraz dyscyplina pracy;
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Gotowość uczenia się;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Prace w stabilnej i renomowanej firmie branży poligraficznej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe;
  • Umowę o pracę;
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;
  • Gruntowne szkolenie z obsługi urządzeń;
  • Opieka medyczna w ciągu dnia.

Poznaj

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów opakowań z kartonu i mikrofali.

Istniejemy na rynku od 1959 roku. Nasza firma zatrudnia 250 pracowników w dwóch zakładach: w Toruniu oraz Tucholi.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (722)
Wałbrzych (63)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (259)
Toruń (152)
Lubelskie:
Lublin (245)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (742)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2041)
Radom (181)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (248)
Nysa (90)