Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontroler jakości

Trenkwalder

Łódź

14 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: JAK/LOD/0319
Obowiązki:
  • kontrola jakości wyrobów gotowych (materiałów),
  • kontrola wizualna materiału tekstylnego,
  • kontrola poprawności działania maszyn produkcyjnych,
  •  drobne prace naprawcze,
  • obróbki ręczne.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji i kontroli jakości,
  • doświadczenie przy obsłudze oraz kontroli maszyn,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - na podstawie grafiku pracy w systemie równoważnym (4 dni po 12 godzin - 4 dni wolne).
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat (po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednie u naszego klienta),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie miesięczne oraz kwartalne,
  • dodatek nocny,
  • podwyżki wynagrodzeń za staż,
  • pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna),
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (803)
Wałbrzych (54)
Legnica (131)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (271)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (276)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (974)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (2304)
Radom (172)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (238)
Nysa (72)