Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    9 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Kontroler należności z j. hiszpańskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
1436 dni temu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, nowego Shared Services Center zlokalizowanego we Wrocławiu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: KNH/037/JKW

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem (czas próbny - 3 miesiące, kolejna czas nieokreślony)
  • Pakiet świadczeń pracowniczych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowana karta Multisport, pakiet szkoleniowy - możliwość doszkalania umiejętności językowych)
  • Premia kwartalna, roczna
  • Samodzielność w działaniu
  • Liczne szkolenia z zakresu umiejętności negocjacyjnych
  • Wsparcie lidera, kooperacyjne podejście w zespole
  • Pracę w międzynarodowym środowisku według najlepszych standardów (nowy budynek)
  • Miejsce pracy: okolice Dworca PKP Mikołajów

Wymagania:

  • Znajomość języka hiszpańskiego - min. C1
  • Znajomość języka angielskiego - min. B2
  • Znajomość języka francuskiego - mile widziana
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole
  • Dobra znajomość programu Excel

Zadania :

  • Zarządzanie portfelem Klientów i minimalizowanie zaległych należności
  • Stały kontakt z Klientem, budowanie relacji
  • Określanie powodów braku płatności
  • Doradztwo Klientom w celu poprawnego prowadzenia konta
  • Proaktywna komunikacja we własnym obszarze odpowiedzialności oraz współpraca z działem księgowym i działem sprzedaży
  • Wspieranie działu księgowości w alokowaniu płatności od klientów oraz w obsłudze kont rozliczeń z klientami

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.