Zobacz więcej ofert pracy

Kontroler Poboru Energii Elektrycznej

PGE Dystrybucja S.A.
Mińsk Mazowiecki
młodszy specjalista (junior) / asystent
umowa zlecenie
praca stacjonarna
641 dni temu

 PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa/Rejon Energetyczny Mińsk Mazowiecki

poszukuje kandydatów do wykonywania poniższych czynności:

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Obszar wykonywania zlecenia: Teren Rejonu Energetycznego Mińsk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków:
  • Odczyty wskazań liczników energii elektrycznej.
  • Sprawdzanie zgodności danych ewidencyjnych i adresowych oraz dokumentowanie stwierdzonych rozbieżności.
  • Zgłaszanie przypadków: złego stanu instalacji, podejrzenia nielegalnego poboru, stwierdzonych usterek i nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu pomiarowo rozliczeniowego za pomocą istniejących systemów akwizycji danych pomiarowych.
  • Prowadzenie ewidencji ilości zrealizowanych odczytów.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie.
  • Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na stanowisku eksploatacji do 1kV.
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań i samodyscyplina.
  • Łatwość komunikowania się i umiejętność współpracy z klientami.
  • Prawo jazdy kat. B.; pojazd prywatny do realizacji umowy.
To oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę zlecenia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Poznaj

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.