Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Koordynator ds. Dostaw Usług IT

ALSTOM Power Sp. zo.o. w Warszawie Oddział w Elblągu
Wrocław
praca stacjonarna
4876 dni temu

Ogłoszenie numer: 127898, z dnia 2011-01-05

Tak, dołączając do nas, będziesz mógł pogodzić ambicje zawodowe z rozwojem osobistym. Poprzez rozwój zaawansowanego transportu publicznego jak również wytwarzanie czystej energii elektrycznej, 80 000 pracowników Alstom zatrudnionych w ponad 70 krajach świata pomaga w rozwiązywaniu istotnych problemów, z jakimi obecnie boryka się nasza planeta. Jeżeli poszukujesz rozwiązań, które spowodują zmiany w obszarze ekonomicznym, społecznym i ochronie środowiska - nie szukaj dalej. Jako światowy lider w zakresie infrastruktury energetycznej i transportu uważamy, że nadszedł czas abyś zaczął działać i pomyślał o przyszłości. Twojej przyszłości.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- planowanie z Klientem rozwoju potrzeb w zakresie usług IT oraz zapewnienie, że potrzeby te są zgodne i ujęte w budżecie kosztów IT - zorganizowanie, wsparcie i zarządzanie Katalogiem Usług oraz umowami SLA organizacji IT (budżet, ceny, poziom usług) - przygotowywanie regularnych raportów nt. jakości i zgodności dostaw z ustalonymi w umowach SLA parametrami - analiza bieżących mierników jakości dostaw usług IT (KPI) i współpraca z organizacją IT w zakresie zapewnienia spełniania uzgodnionych mierników - uzgadnianie z Klientem planów poprawy jakości projektów / usług, monitorowanie wdrażania tych planów - przegląd i analiza procesów organizacji IT w celu optymalizacji kosztów i poprawy jakości dostarczania usług - informowanie Klientów o planowanych i nieplanowanych zakłóceniach w dostawach usług - kontrola procesu fakturowania i rozliczania usług IT dostarczanych do Klienta - definiowanie, uzgadnianie i zarządzanie OLA pomiędzy liniami usług w organizacji IT

Wymagania

- wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym (dobrze widziany tytuł inż. lub mgr inż. informatyki) - znajomość pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym (Excel, PowerPoint, Outlook, Word) - dobrze widziana znajomość platformy Microsoft Sharepoint 2010 w zakresie projektowania i wdrażania rozwiązań biznesowych - dobrze widziana znajomość relacyjnych baz danych (Access, SQL) - idealny kandydat powinien być osobą o wyraźnej orientacji na Klienta, dbająca o najwyższą jakość usług i satysfakcję Klienta oraz Użytkowników - doświadczenie w obszarze utrzymania usług IT i doskonała znajomość podejścia procesowego w IT - zdolności prezentacyjne oraz kompetencje społeczne - doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku - dobre rozumienie procesów biznesowych po stronie Klienta - zbieżne z profilem stanowiska wykształcenie lub/oraz równoważne doświadczenie zawodowe - doskonała komunikatywność w języku angielskim (w mowie i piśmie), znajomość języka francuskiego dobrze widziana - wskazane doświadczenie w stosowaniu „best practices” ITIL

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy - nowoczesne narzędzia i technologie informatyczne - atrakcyjne warunki pracy