Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator ds. Inwestycji i Zamówień

Rutkowski Development Sp. J.

Ełk

85 dni temu

Ogłoszenie numer: 1935495, z dnia 2018-03-28

Firma Rutkowski Development Sp. J. z siedzibą w Ełku, realizująca od ponad 25 lat innowacyjne projekty budowlane.

Poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Ełk

Opis stanowiska

  • koordynowanie, nadzór i kompleksowe prowadzenie dokumentacji inwestycji,
  • współtworzenie harmonogramu prac budowlanych oraz nadzór nad jego realizacją zgodnie z założonymi terminami,
  • zarządzanie ryzykiem związanym z realizacją projektów inwestycyjno-budowlanych,
  • współpraca z poszczególnymi działami w firmie oraz bieżący kontakt z instytucjami i urzędami w zakresie dokumentacji realizowanej inwestycji,
  • poszukiwanie i kontakt z firmami, dostawcami materiałów i usług budowlanych, oraz przygotowywanie ich wycen,
  • współtworzenie budżetu inwestycji i systematyczna analiza stopnia jego realizacji,
  • przygotowywanie raportów i prezentacji na potrzeby Spółki.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – mile widziane ukończone kierunki studiów budownictwo lub Architektura,
  • mile widziane doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów, jak również osoby z doświadczeniem na stanowisku inżyniera budowy,
  • znajomość procesów przygotowawczych inwestycji budowlanych oraz programów AutoCad, i środowiska Ms Office i programów do kosztorysowania,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz zarządzania, koordynowania i zlecania poszczególnych zadań,
  • inicjatywa w dążeniu do zamierzonych celów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku deweloperskim, realizującej nowoczesne inwestycje mieszkaniowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia) adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szeroki dostęp do szkoleń,
  • pracę w kreatywnym młodym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.

Poznaj stanowisko: Kierownik robót budowlanych

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Kierownik robót budowlanych Praca Kierownik robót budowlanych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (714)
Wałbrzych (45)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (906)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1892)
Radom (64)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (127)
Nysa (22)